top of page
A Frame House (Üçgen Ev)

Ahşap Ev Modelleri

        PiramitWood; değişen ve kalabalıklaşan dünya şartlarında minimal, doğaya duyarlı, doğadan malzemelerle, ekolojik, sürüdürülebilir yaşam alanları sunar.

          Barınma canlıların en temel ihtiyacıdır. Günümüzde insanoğlu için barınma genel olarak yüksek katlı toplu konutlardan oluşmakta. Yüksek katlı yapılarda oturmak, doğallıktan uzaklaşmayı da beraberinde getirmektedir. Yüksek katlı yoğun konut parsellerde bulunan dairelerin %40’ından fazlası içerisine güneş ışığını dahi almamaktadır. Pandemi sürecinin  de beraberinde getirdiği evde kalma politikası insanların psikolojilerini olumsuz yönde etkilemiştir. İnsanlar bu süreçten sonra müstakil yapılara yönelmiş evde kalma süreçlerinde çocukları ile toprağa basan yaşam alanlarını tercih etmişlerdir. Bizler bu noktada tasarladığımız, doğadan malzemeler kullanarak ürettiğimiz ekolojik yaşam alanları ile bu doğaya yönelme sürecine katkıda bulunuyoruz.

Ahşap Ev, Tiny House, Üçgen Ev, A Frame House, Prefabrik Ahşap Ev, Ahşap Ev Modelleri, Ahşap Ev Kayseri, Ahşap Ev Fiyatları, Ahşap Ev İmalatı, Tiny House Fiyatları, Piramitwood
,Ahşap Ev Yapımı, Kayseri Tiny House, Tiny House Modelleri, A Ev Modelleri ...

bottom of page