top of page

Hakkımızda

      Piramitwood; doğal ahşap malzemeden Ahşap Ev, Tiny House, Ahşap Kamelya, Ahşap Pergola, Çardak, Kış Bahçesi, Ahşap Gazebo, Bahçe Mobilyaları, Ahşap Mobilyalar, Mutfak Mobilyaları, Montessori Yatak, Ahşap Dekorasyon, Ahşap döşeme, Ahşap Deck, Ahşap Saksı, Ahşap Çit, Ahşap Oyun Parkları ve birçok ahşap ürün üretimi yapmaktadır. 

On Wood Çiçekler

Ahşaba Dair Herşey

   Ürünler kendi fabrikamızda imal edilmektedir. Üretim aşamasında en son teknoloji ahşap işleme teknolojileri kullanılmaktadır. 

      Firmamız gücünü 3 temel noktadan alır. Profesyonel bir yönetim ekibi , yüksek teknoloji ile yapılan imalat ve müşteri memnuniyeti esaslı kalite politikamız. Ürün çeşitliliğimiz ve hizmet kalitemiz ile A’dan Z’ye üretimden teslimata kadar müşterilerimiz ile birlikte ilerliyoruz. Seçtiğiniz modeli istediğiniz ölçülerde size özel çalışıyoruz.

       Sizlere daha iyi hizmet ve daha kaliteli ürünler sunabilmek için sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz. Kendimizi yenilerken aynı zamanda ürün kalitesini ve ürün gruplarını da yeniliyoruz ve en uygun şekilde satışa sunuyoruz.

Ahşap Tavan

Ahşap Evlerimiz

          PiramitWood; değişen ve kalabalıklaşan dünya şartlarında minimal, doğaya duyarlı, doğadan malzemelerle, ekolojik, sürüdürülebilir yaşam alanları sunar.

          Barınma canlıların en temel ihtiyacıdır. Günümüzde insanoğlu için barınma genel olarak yüksek katlı toplu konutlardan oluşmakta. Yüksek katlı yapılarda oturmak, doğallıktan uzaklaşmayı da beraberinde getirmektedir. Yüksek katlı yoğun konut parsellerde bulunan dairelerin %40’ından fazlası içerisine güneş ışığını dahi almamaktadır. Pandemi sürecinin  de beraberinde getirdiği evde kalma politikası insanların psikolojilerini olumsuz yönde etkilemiştir. İnsanlar bu süreçten sonra müstakil yapılara yönelmiş evde kalma süreçlerinde çocukları ile toprağa basan yaşam alanlarını tercih etmişlerdir. Bizler bu noktada tasarladığımız, doğadan malzemeler kullanarak ürettiğimiz ekolojik yaşam alanları ile bu doğaya yönelme sürecine katkıda bulunuyoruz.

Ahşap ev iç görüntü
Ahsap ev iç görüntü

Doğa
evinizin
içinde

Ekibimiz

bottom of page