top of page

BAHÇE KAMELYALARI VE KULLANIM ALANLARI

Güncelleme tarihi: 11 Nis 2022Bahçe ve ortak kullanım alanlarının olmazsa olmazı haline gelen bahçe kamelyaları ve bahçe çardak modelleri dostlarınızı da adeta evinizin bir köşesindeki gibi rahatlıkla ağırlayabilip güzel vakit geçirip sohbetler edilerek güzel vakitler geçirebileceğiniz mekanlar arasında yer almaktadır.


İstenilen renklerde boya yapma imkanına da sahip olan bahçe kamelyası kimi zaman stresinizi atmak için kimi zamanda bahçenizdeki alanda size özel olarak tasarlanmış olan ahşap çardağınız tek başınıza kahvenizi yudumlarken dinlenebileceğiniz ya da bilhassa yaz sabahları ailenizle kahvaltınızı yapabileceğiniz keyifli bir ortam hazırlamaktadır.

Dilerseniz bahçedeki çardağınızın etrafını cam ile de kapatarak kışında keyfini çıkartabileceğiniz bir kış bahçesine çevirebilirsiniz

Piramitwood tarafından yapılan ahşap çardak modellerimizin tamamı istenilen renklerde boya yapma imkanına sahip, ithal malzemeden imal edilerek siz değerli müşterilerimize daha uzun hizmet etmesi ilkesiyle birlikte bahçe çardak fiyatları kaliteden ödün vermeden minimum seviyelerde belirlenmektedir.


* Bahçenize ya da arsanızın bir köşesine yaptıracağınız ahşap kamelya fiyatları için hemen bizi arayınız.

* Bahçe kamelya fiyatları yapılacak olan metrekareye ve modele göre fiyatlandırılmaktadır.

* Bahçenize veya yazlıklarınıza yaptıracağınız ahşap kamelya için mimarımız eşliğinde ücretsiz keşif ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

* Yapacağımız kamelya modelleri ile bahçelerinizde veya yazlıklarınızda yaşanılan hacimler sunmaktayız.

* Yazlıklarınıza ya da bahçenize yaptıracağınız ahşap kamelya ile yazın güneş ışınlarından korunarak serin saatler geçirebilirsiniz.

* Yaptıracağınız ahşap kamelya ve kameriyeler bahçelerinizde keyifli vakitler geçirmenize yardımcı olacaktır.
162 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page