top of page
Tiny-House-T8-001.jpg

Tiny House
Modelleri

Tiny House nedir ne işe yarar, nerelerde kullanılır gibi merak edilen soruları sizler için inceliyoruz.

Tiny House Ne İşe Yarar?

Tiny house olarak dünyada tanınan bu evler, ülkemizde küçük taşınabilir ev, mikro ev ya da mobil ev, karavan ev gibi isimlerle bilinirler. Yepyeni bir yaşam konsepti olan mikro evler, bilindik betonarme evlerden çok daha avantajlı kullanım özelliklerine sahiptir.

• Tiny house’lar istenilen yere tekerlekli olarak ve uygun araçlarla çekilerek taşınabilirler. Taşınabilir küçük evler istenile arazi üzerine sabitlenebilir.

• Tiny house metrekaresi müşteri ihtiyacına göre 20 – 50 arasında veya üzeri olarak tasarlanıp üretilebilir.

• 2 – 10 kişiye kadar kişinin yaşayabileceği bu evlerde yalnızca temel ihtiyaçların karşılanacağı yatak odası, mutfak, banyo ve oturma alanlarına sahiptir. Tiny house ısınma ve serinleme amaçlı olarak klima, soba ya da şöminelerin kullanılabildiği evler sınıfındadır.

• Tekerlekli küçük ev modelleri araç ruhsatıyla, imar izni gerektirmeksizin kullanılabilir.

• Doğal ahşap ve özel alaşımlara tasarlanan evler son derece dayanıklıdır. Nem, küf veya rutubet oluşması söz konusu değildir.

Tiny House Nedir?

Yukarıda tanımladığımız gibi tiny house, küçük taşınabilir bir ev konsepti olarak tanınmaktadır. Doğa dostu olan evler çevreye karşı duyarlıdır. Enerji ihtiyacı genellikle güneş panelleri ile sağlanır. Ergonomik ve şık tiny house modelleri firmamız tarafından üretilmektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ahşap Ev, Tiny House, Üçgen Ev, A Frame House, Prefabrik Ahşap Ev, Ahşap Ev Modelleri, Ahşap Ev Kayseri, Ahşap Ev Fiyatları, Ahşap Ev İmalatı, Tiny House Fiyatları, Piramitwood
,Ahşap Ev Yapımı, Kayseri Tiny House, Tiny House Modelleri, A Ev Modelleri ...

bottom of page